Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Akty prawa miejscowego

Uchwały

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

98 posiedzenie Zarządu Powiatu

Uchwała Zarządu Powiatu
nr 512/2005 z dnia 2005-02-23

w sprawie udzielenia Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku Zdroju pełnomocnictwa obejmującego sprawy związane ze złożeniem do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie Departament Zdrowia i Polityki Społecznej wniosku o dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych robót budowlanych - zakup i montaż dźwigu osobowego w obiekcie służącym rehabilitacji - Domu Pomocy Społecznej oraz o dofinansowanie remontu nawierzchni drogi dojazdowej.

Na podstawie art. 48 ust. 2 ustawy o samorządzie powiatowym z dnia 5 czerwca 1998 r. (Dz. U. Nr 142 poz. 1592 z późniejszymi zmianami), Zarząd Powiatu w Gryfinie uchwala co następuje:

§ 1

Udziela się pełnomocnictwa Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku Zdroju Zdzisławowi Iwanickiemu do dokonywania czynności związanych z:

 1. podpisaniem i złożeniem wniosku do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie Departament Zdrowia i Polityki Społecznej, o dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych robót budowlanych- zakup i montaż dźwigu osobowego w obiekcie służącym rehabilitacji Dom Pomocy Społecznej oraz o dofinansowanie remontu nawierzchni drogi dojazdowej,
 2. do reprezentowania Zarządu Powiatu w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę -montaż dźwigu osobowego oraz zgłoszenia remontu drogi dojazdowej.
§ 2

Pełnomocnictwo jest ważne do dnia rozliczenia wniosku tj. do dnia 31.12.2005 r.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

§ 4

Wykonanie uchwały powierza się Staroście Gryfińskiemu.UZASADNIENIE
 1. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku Zdroju w dniu 29.11. 04r. złożył w Urzędzie Marszałkowskim wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON zakupu i montażu dźwigu osobowego oraz remontu drogi dojazdowej.
 2. W dniu 25 stycznia 2005r. otrzymał pismo nr DZS-II BC/8116-16/04 dotyczące uzupełnienia wniosku i dostarczenie brakujących dokumentów.
 3. W związku z powyższym koniecznym jest dostarczenie pełnomocnictwa Zarządu Powiatu do reprezentowania Powiatu w sprawie:
  • podpisania i złożenia wniosku do Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, robót budowlanych w obiekcie służącym rehabilitacji -DPS w Trzcińsku Zdroju tj. montaż dźwigu osobowego i remontu nawierzchni drogi dojazdowej.
  • do reprezentowania Zarządu Powiatu w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę -montaż dźwigu osobowego oraz zgłoszenia remontu drogi dojazdowej.
 4. W związku z powyższym istnieje konieczność udzielenia pełnomocnictwa Dyrektorowi DPS w Trzcińsku Zdroju Zdzisławowi Iwanickiemu na reprezentowanie Zarządu Powiatu w w/w sprawach.

data opublikowania: 2005-02-28 12:47:32
data ostatniej aktualizacji: 2005-02-28 12:47:32

Strona odwiedzona 1015 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.