Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Ogłoszenia

Archiwum - komunikaty

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu w trybie bezprzetargowym, z przeznaczeniem na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej

Zarząd Powiatu w Gryfinie

zgodnie z art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego, przeznaczonych do najmu na okres 5 lat w trybie bezprzetargowym.
Wykaz ten wywiesza się na okres 21 dni.

Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej i katastru nieruchomościNieruchomość zabudowana, oznaczona numerem działki 336/5, położona w obrębie ewidencyjnym Daleszewo, gmina Gryfino, posiadająca urządzoną księgę wieczystą nr SZ1Y/00048093/2.Nieruchomość zabudowana, oznaczona numerem działki 131/4, położona w obrębie ewidencyjnym 2m. Trzcińsko-Zdrój, gmina Trzcińsko-Zdrój, posiadająca urządzoną księgę wieczystą nr SZ1Y/00047321/3.
Powierzchnia nieruchomości3,6548 ha1,0268 ha
Opis nieruchomościNieruchomość zabudowana, oznaczona numerem działki 336/5 o pow. 3,6548 ha, położona jest w obrębie ewidencyjnym Daleszewo, w miejscowości Dębce. Zgodnie z danymi ewidencji gruntów i budynków, nieruchomość oznaczona jest użytkami Bi (inne tereny zabudowane), Bz (tereny rekreacyjno-wypoczynkowe), N (nieużytki), PsIV (pastwiska trwałe), RIIIb (grunty orne).Nieruchomość zabudowana, oznaczona numerem działki 131/4 o pow. 1,0268 ha, położona jest w obrębie ewidencyjnym 2 m. Trzcińsko-Zdrój, przy ul. Aleja Róż. Zgodnie z danymi ewidencji gruntów i budynków, nieruchomość oznaczona jest użytkiem Bi (inne tereny zabudowane).
Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania--
Termin zagospodarowania nieruchomości--
Cena nieruchomości--
Wysokość stawek procentowych opłat z tytułu użytkowania wieczystego--
Wysokość opłat z tytułu użytkowania, najmu lub dzierżawy2 200,00 zł brutto2 200,00 zł brutto
Terminy wnoszenia opłatCzynsz najmu płatny jest rocznie w terminie do 31 marca każdego roku, z góry za dany rok, przez okres trwania umowy najmu.Czynsz najmu płatny jest rocznie w terminie do 31 marca każdego roku, z góry za dany rok, przez okres trwania umowy najmu.
Zasady aktualizacji opłat--
Informacje o przeznaczeniu do sprzedaży, do oddania w użytkowanie wieczyste, użytkowanie, najem lub dzierżawęNieruchomość oznaczona ww. numerem działki została przeznaczona do oddania w najem w trybie bezprzetargowym, na okres 5 lat, z przeznaczeniem na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej pn.: "Prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Dębcach".Nieruchomość oznaczona ww. numerem działki została przeznaczona do oddania w najem w trybie bezprzetargowym, na okres 5 lat, z przeznaczeniem na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej pn.: "Prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju".
Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami--

data opublikowania: 2017-12-11 08:18:08
data ostatniej aktualizacji: 2017-12-11 08:18:08

Strona odwiedzona 520 razy
Inf. przygotowana przez: Ewelina Pawlukiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.