Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Organizacje pozarządowe

Lokalny Indeks Jakości Współpracy w Powiecie Gryfińskim

W związku z realizacją uchwały nr 15/2015 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 29 stycznia 2015 r. w sprawie wdrożenia systemu corocznej oceny współpracy Powiatu Gryfińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na początku 2016 roku zostało przeprowadzone badanie jakości współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, w którym zastosowano narzędzie w postaci kwestionariusza ankietowego.


W dniach od 1 do 30 kwietnia 2015 r. w Powiecie Gryfińskim zostało przeprowadzone kolejne badanie jakości współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, w którym zastosowano narzędzie w postaci kwestionariusza ankietowego.

Po przeprowadzonych badaniach została dokonana analiza porównawcza z ubiegłorocznymi wynikami badania.

Do pobrania: Raport z II badania jakości współpracy Powiatu Gryfińskiego i organizacji pozarządowych w oparciu o Lokalny Indeks Jakości Współpracy


W dniu 25 czerwca 2014 r., o godz. 12:30 w Starostwie Powiatowym w Gryfinie odbyło się drugie spotkanie w sprawie Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy. Podczas spotkania przedstawiona została wersja robocza raportu stanu jakości współpracy z NGOs w samorządzie.

Raport ten jest efektem wcześniejszej dyskusji w sprawie jakości współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, jak również przeprowadzonego w dniach od 19 maja do 6 czerwca 2014 r. w Powiecie Gryfińskim badania jakości współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, w którym zastosowano narzędzie w postaci kwestionariusza ankietowego.

Ocena współpracy została przeprowadzona w kontekście trzech najważniejszych aspektów (płaszczyzn), i pięciu kryteriów oceny współpracy na linii JST-NGO, do których zalicza się:

 1. zakres realizowanej współpracy,
 2. ocenę administracji publicznej,
 3. ocenę organizacji pozarządowych,
 4. ocenę zewnętrznych uwarunkowań,
 5. ocenę rezultatów współpracy.

Do pobrania: raport jakości współpracy Powiatu Gryfińskiego i organizacji pozarządowych w oparciu o Lokalny Indeks Jakości Współpracy (510 kB)

Badanie przeprowadzono w ramach projektu pn. "Współpraca z III sektorem - standardem zachodniopomorskich samorządów" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa, opracowany w ramach Priorytetu V "Dobre rządzenie", Działanie 5.4 "Rozwój potencjału trzeciego sektora", Poddziałanie 5.4.2 "Rozwój dialogu obywatelskiego" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Uchwała Zarządu Powiatu nr 15/2015 z dnia 2015-01-29 w sprawie wdrożenia systemu corocznej oceny współpracy Powiatu Gryfińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

data opublikowania: 2014-08-05 13:31:57
data ostatniej aktualizacji: 2016-07-01 08:24:37

Strona odwiedzona 1931 razy
Inf. przygotowana przez: Kinga Koeller-Cichy
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.