Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

107 posiedzenie Zarządu Powiatu

2005-05-24, godz.11:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów Nr 105/II/2005 z dnia 16 maja 2005 r.
 2. PION STAROSTY.
  1. Zapoznanie się z pismem Dyrektora SPZZOZ w Gryfinie do spółki Jatex - Finanse będące odpowiedzią na propozycję zawarcia porozumienia.
  2. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w/s przyjęcia rezygnacji ze stanowiska Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie.
  3. Wniosek Koordynatora Ochrony Zdrowia w/s podjęcia decyzji o sposobie wyboru zatrudnienia Kierownika SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie.
 3. PION WICESTAROSTY.
  1. Wniosek Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa w sprawie udzielenia dotacji ze środków PFOŚ i GW w Gryfinie na zakup tzw. strumienic do napowietrzania ścieków.
  2. Informacja Dyrektora PCPR w Gryfinie na temat kontroli przeprowadzonej w DPS w Nowym Czarnowie.
  3. Informacja Dyrektora PCPR w Gryfinie na temat kontroli przeprowadzonej w DPS w Trzcińsku-Zdroju.
  4. Wniosek Dyrektora DPS w Moryniu w/s zwiększenia budżetu na 2005 r.
 4. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Informacja Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki o wynikach konkursu na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Gryfinie przeprowadzonego w dniu 17 maja 2005 r.
  2. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych i p.o. Naczelnika Wydziału Organizacji i Spraw Obywatelskich w sprawie zlecenia firmie Usługi Projektowe mgr inż. Jacek Rossa wykonania dokumentacji projektowej na zmianę sposobu uzytkowania pomieszczeń garażu i piwnic w budynku przy ul. 11 Listopada 16 D na archiwum zakładowe Starostwa Powiatowego w Gryfinie.
  3. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zlecenia firmnie "Patryk Szewczyk - Architekt" wykonania dokumentacji projektowej na termomodernizację budynku ZSP w Mieszkowicach.
  4. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zlecenia firmie "Promat Pracownia Projektowa" wykonania dokumentacji projektowej na termomodernizację budynku sali gimnastycznej w ZSP Nr 2 w Gryfinie.
  5. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zlecenia firmie Biuro Architektoniczne Karola Krzątały wykonania dokumentacji projektowej na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w Domu Pomocy Społecznej w Moryniu.
  6. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o zamówienie publiczne na: wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę obiektów w SOS - W w Chojnie wraz z projektem zagospodarowania terenu.
  7. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o zamówienie publiczne na wymianę wraz z dostawą stolarki okiennej i drzwiowej drewnianej na PCV w placówkach Starostwa Powiatowego w Gryfinie.
  8. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zlecenia firmie "AP STUDIO" Arkadiusz Polewka nadzoru autorskiego przy budowie windy w Szpitalu Powaitowym w Gryfinie.
  9. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w sprawie rozpoczęcia procedury wyłonienia kandydata na dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Chojnie.
  10. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w sprawie zapewnienia bezpłatnego transportu do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach 40 dzieciom ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Gryfinie.
  11. Informacja Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dotycząca zamiaru dyrektora ZSP w Mieszkowicach odwołania ze stanowisk kierowniczych Pana Marka Paszki i Pana Zbigniewa Ziemby.
 5. PION SKARBNIKA.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005.
  2. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005.
  3. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005.
  4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005.
  5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005.
  6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005 oraz zmian w układzie wykonawczym budżetu na rok 2005.
 6. PION SEKRETARZA.
  1. Wniosek Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Lubanowo oraz Klubu Wędkarskiego Piaseczno w/s dofinansowania imprezy integracyjnej dla uczniów polskich i niemieckich.
 7. SPRAWY RÓŻNE, INFORMACJE, WOLNE WNIOSKI.
  1. Pismo Spółki "PROFIT" do Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie spłaty wierzytelności SPZZOZ w Gryfinie względem w/w spółki.

data opublikowania: 2005-06-02 08:08:30
data ostatniej aktualizacji: 2005-06-02 08:08:30

Strona odwiedzona 1016 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.