Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

125 posiedzenie Zarządu Powiatu

2005-09-29, godz.09:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu nr 124/II/2005 z dnia 21 września 2005 r.
 2. PION STAROSTY.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie przekazania do korzystania z szybu z dźwigiem szpitalno-osobowym wraz z wiatrołapem przez SPZOZ Szpital Powiatowym w Gryfinie.
  2. Pismo do wiadomości Zarządu Powiatu skierowanego przez dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy do Dyrektora Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ - Marka Makowskiego w/s kontroli przeprowadzonej na oddziale ginekologi i położnictwa przez dr hab.n.med. Zbigniewa Celewicza - konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii.
  3. Pismo do wiadomości Zarządu Powiatu w Gryfinie skierowane przez Dyrektora SPZZOZ w Gryfinie do Kancelarii Radcy Prawnego - Sławomira Sasińskiego działającego w imieniu wierzyciela SPZZOZ w Gryfinie.
 3. PION WICESTAROSTY.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora placówki opiekuńczo - wychowawczej - Dom Dziecka w Binowie.
  2. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie dotyczący zgłoszenia kandydata do III edycji plebiscytu "Człowiek bez barier 2005".
 4. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s przyznania środków na organizację obchodów 60-lecia Liceum Ogólnokształcącego.
  2. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s przyznania nagród Starosty Gryfińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Gryfiński.
  3. Wniosek Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wytypowania osób do udziału w konkursie "Mistrzowie sportu, mistrzowie życia", organizowanym przez Komitet Roku Sportu i Wychowania Fizycznego, którego przewodniczącym jest Robert Korzeniowski.
  4. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zlecenia firmie "Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego mgr inż. Mirosłąw Strugarek" nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na wymianie stolarki okiennej drewnianej na PCV w SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie.
  5. Wniosek Nacelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu postępowania o zamówienie publiczne na wyłonienie wykonawcy w przetargu nieograniczonym na: "Termomodernizację - docieplenie budynku sali gimnastycznej wraz z wykonaniem elewacji w ZSP Nr 2 w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 92".
 5. PION SKARBNIKA.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powaitu w sprawie zmian budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2005 oraz zmian w układzie wykonawczym budżetu na rok 2005.
  2. Informacja Skarbnika Powiatu o trudnościach pieniężnych w sfinansowaniu planów finansowych jednostek budżetowych.
 6. PION SEKRETARZA.
  1. Wniosek w/s zatwierdzenia zmiany Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia do postępowania o udzielnie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwotu 60 000 euro w trybie przetargu nieograniczonego pn. " Wykonywanie stałych prac porządkowych w pomieszczeniach biurowych oraz na terench zewnętrznych budynków Starostwa Powiatowego w Gryfinie.
 7. SPRAWY RÓŻNE, INFORMACJE, WOLNE WNIOSKI.
  1. Pismo Polskiego Związku Głuchych w sprawie zapewnienia wsparcia na rzecz zasilenia budżetu Punktów Rehabilitacyjno - Konsultacyjnych w Gryfinie i w Chojnie.

data opublikowania: 2005-09-30 07:50:55
data ostatniej aktualizacji: 2005-09-30 07:50:55

Strona odwiedzona 895 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.