Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

183 posiedzenie Zarządu Powiatu

2006-09-14, godz.12:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów Nr 181/II/2006 z dnia 6 września 2006 r. oraz 182/II/2006 z dnia 11 września 2006 r.
 2. PION STAROSTY.
  1. Wniosek Koordynatora Ochrony Zdrowia na temat pisma Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w sprawie zaprzestania działalności poradni ginekologiczno-położniczych w Widuchowej i w Chojnie w raz z projektem odpowiedzi.
  2. Wniosek Koordynatora Ochrony Zdrowia na temat pisma Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od wyceny przez biegłego rzeczoznawcę sprzętu medycznego wraz z projektem odpowiedzi.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie połączenia SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie z SPZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy i Opiekuńczo-Leczniczy w Gryfinie.
  4. Pismo Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w sprawie wyrażenia zgody na zaciągniecie pożyczki uzupełniającej do Skarbu Państwa na spłatę składek ZUS.
 3. PION WICESTAROSTY.
  1. Pismo Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego dotyczące pisma Wydziału Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z 31 sierpnia 2006 r. dotyczące uwag po kontroli przedstawiciela Agencji Rezerw Materiałowych w Warszawie w wytypowanych jednostkach służby zdrowia sposobu przechowywania, konserwacji oraz rotacji rezerw państwowych wyrobów medycznych.
  2. Informacja Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami w sprawie zajętego przez Zarząd Spółki PEC stanowiska dot. odroczenia zapłaty za nabywaną nieruchomość oznaczoną nr działki 160 położoną w obrębie ewidencyjnym 3, miasta Gryfino do końca pierwszego kwartału 2007 r.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie ustalenia najniższego wynagrodzenia zasadniczego oraz wartości jednego punktu dla pracowników samorządowych zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej prowadzonych przez Powiat Gryfiński.
  4. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie w sprawie zwiększenia w planie wydatków DPS- ów Powiatu Gryfińskiego na rok 2006.
  5. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie w sprawie zwiększenia w planie wydatków DPS- ów Powiatu Gryfińskiego na rok 2006.
  6. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie w sprawie zmian w planie budżetu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie na 2006 rok.
  7. Przyjęcie informacji Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami na temat braków formalnych we wniosku Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie, dotyczącego wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości zabudowanej budynkiem Szpitala Powiatowego.
  8. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami w/s wyboru oferty na konserwację, regenerację podręcznego sprzętu gaśniczego, hydrantów wew. oraz wykonanie prób ciśnieniowych węży w budynkach administrowanych przez Starostwo Powiatowe Gryfinie.
 4. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. pisma Dyrektora ZSP Nr 1 Gryfinie w sprawie zwiększenia godzin ponadwymiarowych.
  2. Pismo Dyrektora PZD w Gryfinie w sprawie kosztów zimowego utrzymania dróg w 2006 r. oraz wykazu zobowiązań na dzień 03.09.2006 r.
 5. PION SEKRETARZA.
  1. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie ratyfikacji Porozumienia o współpracy w ramach polsko - niemieckiego projektu: Geopark "Kraina epoki lodowca na brzegach Odry" pomiędzy Powiatem Gryfińskim oraz gminami Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Widuchowa, Trzcińsko-Zdrój w RP a Powiatem Uckermark, Powiatem Barnim oraz Zawiązkiem Komunalnym Pomerania RFN.

data opublikowania: 2006-09-26 08:32:21
data ostatniej aktualizacji: 2006-09-26 08:32:21

Strona odwiedzona 879 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.