Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

186 posiedzenie Zarządu Powiatu

2006-09-27, godz.10:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu 184/II/2006 z dnia 21 września 2006 r. i 185/II/2006 z dnia 22 września 2006 r. - odbytego telefonicznie.
 2. PION STAROSTY.
  1. Informacja Koordynatora Ochrony Zdrowia na temat pisma Dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie o zaprzestaniu prowadzenia poradni chirurgicznej i ginekologiczno - położniczej w Chojnie.
  2. Ponowne przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie przekształcenia SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie polegającego na ograniczeniu jego działalności.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie udzielenia z budżetu Powiatu na czwarty kwartał roku 2006 dotacji przedmiotowej dla SPZZOZ w Likwidacji w Gryfinie.
 3. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie wyrażenia opinii o zaliczeniu do kategorii dróg gminnych ulicy Rynek w miejscowości Trzcińsko-Zdrój.
  2. Informacja Powiatowego Zarządu Dróg w Gryfinie o braku możliwości blokowania wydatków budżetowych w okresie od września do grudnia 2006 r.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie pozbawienia ulicy Rynek w m. Trzcińsko Zdrój kategorii drogi powiatowej.
  4. Pismo Dyrektora ZSP nr 2 w Chojnie informujące o przejściu z dniem 31 grudnia 2006 r. na emeryturę.
  5. Wniosek Naczelnika Wydziału remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zlecenia firmie "INSMONT" Sp. z o.o. z siedzibą w Gryfinie pełnienia nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn: "Modernizacja węzła cieplnego w SPZOZ Szpital Powiatowego w Gryfinie".
 4. PION SKARBNIKA.
  1. Podjecie uchwały zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w budżecie Powiatu Gryfińskiego na rok 2006 oraz zmian w układzie wykonawczym budżetu na rok 2006.
  2. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie przystąpienia do realizacji postępowania naprawczego - wdrożenia reformy finansów publicznych Powiatu Gryfińskiego w związku z likwidacją Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryfinie -w likwidacji.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w sprawie zadań priorytetowych i określenia kierunków polityki budżetowej w opracowaniu budżetu na 2007 rok.
  4. Pismo Głównego Księgowego Powiatowego Zarządu Dróg w Gryfinie informujące o odmawianiu podpisywania dokumentów stwierdzających powstawanie zobowiązań finansowych, wpływających do PZD po dniu 19 września 2006 r.
  5. Informacja Skarbnika Powiatu Gryfińskiego o aktualnym stanie środków pieniężnych na sfinansowanie planu finansowego jednostek budżetowych.
  6. Informacja Głównego Księgowego o proponowanej wysokości blokowanego planu wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie.

data opublikowania: 2006-09-29 09:44:02
data ostatniej aktualizacji: 2006-09-29 09:44:02

Strona odwiedzona 743 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.