Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

27 posiedzenie Zarządu Powiatu

2003-06-04, godz.10:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu nr 26/II/2003 z 20 maja 2003 r.
 2. PION WICESTAROSTY
  1. Wniosek Dyrektora Naczelnego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Gryfinie z dnia 15.05.2003 r. o przyznanie dotacji ze środków PFOŚ i GW w Gryfinie na zadania - "Zakup czterech kół do kompaktora DINO DZO-4" i "Zakup prasy do pakietowania odpadów".
  2. Wniosek naczelnika wydziału Gospodarki Nieruchomościami w sprawie umorzenia wierzytelności wynikającej z płacenia raty rocznej wraz z odsetkami za 2003 rok na łączną kwotę 1 296,01 zł za lokal mieszkalny nr 3 przy ul. Flisaczej 4 w Gryfinie wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku mieszkalnego oraz udziałem w gruncie działki nr 85/2, położonej w obrębie 3 m. Gryfino.
  3. Wniosek naczelnika wydziału Gospodarki Nieruchomościami w/s nieodpłatnego udostępnienia pomieszczeń na działalność PCK w Gryfinie.
  4. Informacja dyrektora PCPR dotycząca przydzielenia lokalu na działalność Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - Oddział Powiatu Gryfińskiego.
  5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie wprowadzenia zmiany w programie naprawczym dla Domu Pomocy Społecznej w Moryniu.
  6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie realizacji zadań z zakresu "Edukacji ekologicznej".
  7. Wniosek Wójta Gminy Widuchowa z dnia 28.05.2003 r. o przyznanie dotacji ze środków PFOŚ i GW w Gryfinie na zadanie "Budowa piezometrów na obszarze gminnego składowiska odpadów komunalnych w Dębogórze".
  8. Wniosek naczelnika wydziału Gospodarki Nieruchomościami w sprawie wydzierżawienia części nieruchomości zabudowanej, oznaczonej numerem działki 197/1 obręb 3 m. Gryfino, przy ul. 1 Maja 31.
  9. Wniosek naczelnika wydziału Gospodarki Nieruchomościami w sprawie podpisania umowy użyczenia części nieruchomości, stanowiącej działkę nr 344/7 w Chojnie, przy ul. Polnej 2 z przeznaczeniem na Centrum Ratownictwa w Chojnie.
 3. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Wniosek Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s ustalenia długości okresu powierzenia stanowiska dyrektora - kandydatom wyłonionym w konkursach na dyrektorów - Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Chojnie.
  2. Pismo Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Gryfinie wraz z projektem porozumienia zaproponowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino w/s realizacji zadania pn. "Modernizacja ul. Mieszka I i ul. Podgórnej w Gryfinie".
 4. PION SKARBNIKA.
   Propozycja Zachodniopomorskiego Oddziału PFRON w/s zawarcia ugody w celu spłaty odsetek bankowych od środków pieniężnych PFRON za 1999 rok.
 5. PION SEKRETARZA
  1. Wniosek Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Gryfinie w sprawie dofinansowania Ogólnopolskiego 40 Finału Konkursu Wiedzy Morskiej "Polska leży nad Bałtykiem".
  2. Wniosek w/s dofinansowania zakupu nagród dla zwycięzców konkursu "Szkolny Dzień Europejczyka", organizowanego 5.06.2003 r. przez Szkolny Klub Europejski przy Gimnazjum w Gryfinie.
 6. SPRAWY RÓŻNE, WOLNE WNIOSKI, INFORMACJE.

data opublikowania: 2003-06-26 14:36:37
data ostatniej aktualizacji: 2003-06-26 14:36:37

Strona odwiedzona 944 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.