Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

53 posiedzenie Zarządu Powiatu

2004-01-26, godz.08:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu 52/II/2004 z dnia 14 stycznia 2004 r.
 2. PION STAROSTY.
  1. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zaopiniowania porozumienia w/s przekazania zadania własnego związanego z ochroną zdrowia.
  2. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s nieodpłatnego przekazania SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie środków trwałych stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego, a będących dotychczas w użytkowaniu przez SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie.
  3. Pismo Nordea Bank Polska S.A. będącego wierzycielem SPZZOZ w Gryfinie wzywające do podjęcia kroków zmierzających do zaspokojenia roszczeń wobec banku.
 3. PION WICESTAROSTY.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie wniosku do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego tereny w obrębach geodezyjnych: Kamionka i Wierzchlas w gminie Mieszkowice z przeznaczeniem pod elektrownie wiatrowe wraz z infrastrukturą.
  2. Wniosek pani Teresy Duniec - Łuksza w/s przedłużenia umowy najmu na pomieszczenie biurowe w budynku przy ul. Sprzymierzonych 9, stanowiącego własność Powiatu Gryfińskiego.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zwolnienia z przeprowadzenia przetargu dyr. ZSP Nr 1 w Chojnie w związku z wynajęciem pomieszczenia na gabinet stomatologiczny.
  4. Przyjęcie projektu w sprawie przekazania Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Szpitalowi Powiatowemu w Gryfinie w drodze darowizny, nieruchomości zabudowanej budynkiem szpitala, przy ul. Parkowej 5 Gryfinie.
 4. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Informacja Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. kształcenia specjalnego w Powiecie Gryfińskim oraz propozycje zmian.
  2. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.
  3. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s przekazania i finansowania zadań z zakresu dróg publicznych na terenie miast: Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Trzcińśko - Zdrój.
 5. PION SEKRETARZA.
  1. Wniosek Dyrektora Administracji Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie w/s umorzenia odsetek naliczonych z tytułu nieterminowego płacenia czynszu w wysokości 25, 23 zł.
  2. Wniosek Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Międzynarodowej w/s przesunięcia terminu składania ofert i terminu otwarcia ofert w przetargu na wyłonienie wykonawcy projektu pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 41-437 Stare Czarnowo - Kołowo, odcinek Dobropole Gryfińskie - Kołowo".
 6. SPRAWY RÓŻNE, INFORMACJE, WOLNE WNIOSKI.

data opublikowania: 2004-01-29 09:14:08
data ostatniej aktualizacji: 2004-01-29 09:14:08

Strona odwiedzona 870 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.