Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

II Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
27.10.2002 - 27.10.2006

59 posiedzenie Zarządu Powiatu

2004-03-24, godz.12:00

 1. SPRAWY ORGANIZACYJNE.
  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów:
   • 56/II/2004 z dnia 18 lutego 2004 r.,
   • 57/II/2004 z dnia 3 marca 2004 r.,
   • 58/II/2004 z dnia 17 marca 2004 r.
 2. PION STAROSTY.
  1. Pismo p.o. dyrektora SPZZOZ w Gryfinie w/s podpisania porozumienia dotyczącego spłaty wierzytelności wobec Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego "Zarys" Sp. z o. o. z Bielsko - Białej.
  2. Pismo dyrektora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w/s przekazania kwoty na wykup sprzętu medycznego znajdującego się w komisie firmy "Rexomed".
  3. Wniosek Koordynatora Ochrony Zdrowia w/s wydania decyzji administracyjnych o skierowanie do zakładu pielęgnacyjno - opiekuńczego i opiekuńczo - leczniczego w Gryfinie.
  4. Pismo Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w/s zwiększenia dotacji w 2004 r. na prowadzenie i rozwój infrastruktury domów pomocy społecznej na terenie powiatu gryfińskiego.
  5. Wniosek Koordynatora Ochrony Zdrowia w/s wydania decyzji administracyjnych dotyczących wniosków o skierowanie do Zakładu Psychiatrycznego Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Nowym Czarnowie.
 3. PION WICESTAROSTY.
  1. Wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino o przyznanie środków finansowych z Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gryfinie na zadanie "Termomodernizacja obiektów komunalnych na terenie Miasta i Giny Gryfino.
  2. Wniosek Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w/s akceptacji wydatków związanych z realizacją zadania pn. "Wdrażanie harmonogramów Powiatowy Program Ochrony Środowiska i Powiatowy Plan Gospodarki Odpadami".
  3. Podjecie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie uzgodnienia projektu decyzji o warunkach dla inwestycji polegającej na rozbudowie istniejącego budynku gospodarczego o 2 stanowiska garażowe oraz adaptację części istniejącego budynku na pomieszczenia socjalne dla strażaków, zlokalizowanego na dz. 33 w Cedyni obręb 1
  4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie uzgodnienia projektu decyzji o warunkach zabudowy dla określenia zasad podziału działki nr 36/2 położonej w obrębie Ognica.
  5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na przebudowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego położonego na działce nr 50/3 obręb Wirów.
  6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gryfino w miejscowości Sobieradz, obejmującego działki nr 113/1, 123 i 2666 obręb Sobieradz.
  7. Podjęcie uchwały Zarządu powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu decyzji o warunkach zabudowy dla zmiany sposobu użytkowania tymczasowego budynku magazynowego z przeznaczeniem do przechowywania produktów głęboko mrożonych zlokalizowany na działce nr 200/5 w obr. Radziszewo, gm. Gryfino.
  8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gryfino w miejscowości Wirówek, obejmującego działki nr 170, 172/1-4, 173/1, 174/1-2, 175/2-7, 176, 177 oraz części działek nr 166, 167/5, 173/4 w obrębie Wirów.
 4. PION ETATOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU.
  1. Podjęcie Uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia dotacji MKS "Hermes" w Gryfinie na realizację zadania o charakterze ponadgminnym w zakresie kultury fizycznej pn. "IV Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce".
  2. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia dotacji Krzywińskiemu Ludowemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu na realizację zadania o charakterze ponadgminnym w zakresie kultury fizycznej pn. "Euroregionalne Dni Olimpijskie".
 5. SPRAWY RÓŻNE, INFORMACJE, WOLNE WNIOSKI.

data opublikowania: 2004-03-24 15:00:33
data ostatniej aktualizacji: 2004-03-31 10:08:56

Strona odwiedzona 947 razy
Inf. przygotowana przez: Marcin Wegner
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.