Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

59 posiedzenie Zarządu Powiatu

2007-12-05, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 58/III/2007 z dnia 29 listopada 2007 r.
 4. Pismo Likwidatora SPZZOZ w Gryfinie dot. wyrażenia zgody na ratalna spłatę nienależnie pobranych świadczeń od Komornika Sadowego w Gryfinie.
 5. Pismo Likwidatora SPZZOZ w Gryfinie dot. pisma adwokata T. Milewskiego reprezentującego M. Wardowską wierzyciela SPZZOZ w Gryfinie.
 6. Pismo Likwidatora SPZZOZ w Gryfinie wraz z projektem porozumienia ws. spłaty zadłużenia SPZZOZ w Likwidacji w Gryfinie wobec Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Profit" Sp. z o.o. z siedzibą w m. Łęczna.
 7. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie harmonogramu i trybu przekazania zadań pn.: "Prowadzenie i rozwój infrastruktury Domu Pomocy Społecznej o zasięgu ponadgminnym w Trzcińsku Zdroju" - Stowarzyszeniu "Dom z Sercem" z siedzibą przy Alei Róż 1, 74-510 Trzcińsko Zdrój oraz "Prowadzenie i rozwój infrastruktury Domu Pomocy Społecznej o zasięgu ponadgminnym w Dębcach" - Stowarzyszeniu "Pod Dębami" z siedzibą w Dębcach 11, 74-100 Gryfino.
 8. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pana H. Balińskiego z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 9. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pana M. Stępień z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 10. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pani R. Mazurek z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 11. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pana J. Górlińskiego z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 12. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pani J. Kukla z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 13. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie ws. umorzenia zaległych należności Pana Z. Wójcika z tytułu odpłatności za pobyt dziecka w rodzinie zastępczej.
 14. Wniosek Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie ws. wyrażenia zgody na likwidację samochodu Polonez Cargo Van, nr rejestracyjny SCW 5735 stanowiącego własność Powiatu Gryfińskiego.
 15. Wniosek Dyrektora ZSP Nr 1 w Chojnie ws. nieobciążania jednostki przez Starostwo Powiatowe w Gryfinie za dostawę oleju opałowego do końca b.r. bądź umorzenia zobowiązań, które będą naliczane do 31.12.2007 r.
 16. Wniosek Dyrektora ZSP Nr 1 w Chojnie ws. dokonania zmian w planie dochodów i wydatków jednostki na 2007 r.
 17. Wniosek Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie ws. zwiększenia środków finansowych z przeznaczeniem na działalność bieżącą.
 18. Wniosek Dyrektora ZSP Nr 2 w Chojnie ws. zachowania wielkości planu finansowego jednostki na 2007 r.
 19. Opinia Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki ws. pisma Dyrektora ZSP Nr 1 w Gryfinie o dofinansowanie zakupu strojów sportowych oraz piłek.
 20. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie ws. zmian w planie wydatków budżetowych jednostki.
 21. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2007 oraz zmian w układzie wykonawczym budżetu na rok 2007.
 22. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmian w układzie wykonawczym budżetu Powiatu Gryfińskiego na rok 2007.
 23. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. zajęcia stanowiska w/s ceny nieruchomości ustalonej w celu sprzedaży bezprzetargowej, z przeznaczeniem na poprawienie warunków zagospodarowania działek przyległych, oznaczonej nr działek 19/5 i 27/11 z obrębu Chełm Górny, Gmina Trzcińsko-Zdrój.
 24. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. zajęcia stanowiska w/s sprzedaży lokali mieszkalnych położonych w budynku Internatu przy ul. Łużyckiej w Gryfinie na rzecz najemców.
 25. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia wyboru wykonawcy audytu energetycznego budynków ZSP Nr 2 w Chojnie.
 26. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zmiany terminu zakończenia robót w budynku nr 6 w SOSW w Chojnie.
 27. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2007-12-05 09:40:30
data ostatniej aktualizacji: 2007-12-05 09:40:30

Strona odwiedzona 781 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.