Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

72 posiedzenie Zarządu Powiatu

2008-03-20, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 71/III/2008 z dnia 14 marca 2008 r.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s przyjęcia sprawozdania z wykonania kosztów i przychodów za rok 2007 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Gryfinie w Likwidacji.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Trzcińsko Zdrój w/s odtworzenia i przebudowy chodników w m. Piaseczno i Stołeczna.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Trzcińsko-Zdrój w/s powierzenia i sposobu finansowania zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Trzcińsko-Zdrój.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Moryń w/s powierzenia i sposobu finansowania zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Moryń.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Moryń w/s remontu chodnika w Moryniu na ul. Kościuszki (droga powiatowa nr 1508).
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Mieszkowice w/s powierzenia i sposobu finansowania zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Mieszkowice.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Cedynia w/s powierzenia i sposobu finansowania zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Cedynia.
 11. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s wprowadzenia zmian dokumentu pn. "Poziom świadczonych usług i program naprawczy w Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie" w zakresie zadań do realizacji w latach 2008 - 2010.
 12. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s upoważnienia Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Gryfinie - Pana Sławomira Głuszaka do przeprowadzenia rekrutacji uczniów do oddziałów klas pierwszych Gimnazjum Nr 2 prowadzonego przez Gminę Gryfino w roku szkolnym 2008/2009.
 13. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s w sprawie upoważnienia kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oraz kierowników powiatowych służb, inspekcji i straży do dokonywania zmian w planie wydatków budżetowych, których są dysponentami na rok 2008.
 14. Przyjęcie sprawozdania rocznego z wykonania budżetu Powiatu Gryfińskiego za rok 2007.
 15. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2008-03-19 10:34:00
data ostatniej aktualizacji: 2008-03-19 10:34:00

Strona odwiedzona 654 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.