Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

87 posiedzenie Zarządu Powiatu

2008-07-01, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 86/III/2008 z dnia 26 czerwca 2008.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powierzenia Pani Adrianie Salamończyk pełnienia obowiązków Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Chojnie.
 5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s upoważnienia Pani Adriany Salamończyk pełniącej obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Chojnie do składania oświadczeń woli związanych z prowadzeniem bieżącej działalności jednostki organizacyjnej powiatu - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Chojnie.
 6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia dodatku funkcyjnego dla Pani Adriany Salamończyk pełniącej obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Chojnie.
 7. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania Komisji Egzaminacyjnych do przeprowadzenia postępowania egzaminacyjnego dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.
 8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s przekazania do korzystania przez Spółkę "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gryfinie szybu z dźwigiem szpitalno-osobowym wraz z wiatrołapem oraz podpisanie umowy użyczenia w tym zakresie.
 9. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s przekazania do korzystania przez Spółkę "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gryfinie aparatury medycznej i sprzętu medycznego oraz podpisanie umowy użyczenia w tym zakresie.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. zajęcia stanowiska w/s umorzenia zadłużenia Zarządu Powiatowego Partii Samoobrona RP.
 11. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powierzenia stanowiska Dyrektora Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Chojnie.
 12. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2008-06-30 10:44:34
data ostatniej aktualizacji: 2008-06-30 10:44:34

Strona odwiedzona 788 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.