Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

115 posiedzenie Zarządu Powiatu

2008-12-23, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 114/III/2008 z dnia 18 grudnia 2008 r.
 4. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s przystąpienia Powiatu Gryfińskiego do stowarzyszenia - Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. przyjęcia i podpisania porozumienia z Gminą Trzcińsko-Zdrój w/s nieodpłatnego użyczenia na okres 10 lat nieruchomości stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego, z przeznaczeniem na budowę ścieżki pieszo-rowerowej.
 6. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s nieodpłatnego przekazania w użyczenie nieruchomości stanowiących drogę powiatową Nr 1384Z Kłodowo - Trzcińsko Zdrój - Warnice, na odcinku Trzcińsko Zdrój - Strzeszów.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Trzcińsko-Zdrój w/s remontu chodnika na drodze powiatowej Nr 1407Z Cieplikowo-Tchórzno, w miejscowości Góralice, Gmina Trzcińsko Zdrój.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania aneksu do porozumienia zawartego z Gminą Trzcińsko-Zdrój w/s współfinansowania robót związanych z remontem drogi powiatowej Nr 1384Z polegającym na jednostronnym uzupełnieniu pobocza na odcinku Trzcińsko Zdrój - Warnice.
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Gryfino w/s przekazania i finansowania zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Gryfino.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia wyboru wykonawcy robót odwadniających drogę powiatową Nr 1350Z Szczecin-Żelisławiec na odcinku Szczecin Binowo, finansowanych ze środków PFOŚ i GW w Gryfinie na 2008 r.
 11. Wniosek Likwidatora SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w Likwidacji dot. zawarcia porozumienia w sprawie spłaty zadłużenia przez SPZOZ Szpital Powiatowy w Gryfinie w Likwidacji wobec Spółki ICN-INSTRUMENTS-POLSKA Sp. z o.o. z Warszawy.
 12. Wniosek Dyrektora PCPR w Gryfinie w/s zmiany w planie finansowym wydatków budżetowych jednostki na 2008 r.
 13. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmian w układzie wykonawczym budżetu powiatu na 2008 rok.
 14. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmian budżetu powiatu na rok 2008 oraz zmian w układzie wykonawczym budżetu powiatu na 2008 rok.
 15. Wyrażenie zgody na podpisanie umowy na pełnienie nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestorskiego pn.: "Przebudowa i rozbudowa budynków nr 3 i 4 w SOSW w Chojnie ul. Podmurze 4".
 16. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s przekazania w trwały zarząd Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie nieruchomości stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego.
 17. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2008-12-22 14:45:13
data ostatniej aktualizacji: 2008-12-22 14:45:13

Strona odwiedzona 718 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.