Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

175 posiedzenie Zarządu Powiatu

2010-02-05, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 174/III/2010 z dnia 28 stycznia 2010 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu konieczności na roboty zamienne oraz przesunięcie terminu realizacji umowy na zadanie pn.: "Modernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Psychiatrycznego Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Nowym Czarnowie".
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia kosztów wyceny wykonanych prac zgodnie z umową nr RI-34/2009 z dnia 18 listopada 2009 r. na wykonanie projektu budowlanego na przebudowę budynku gospodarczego w SOSW w Chojnie na Centrum Nauki bez Granic.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. przyznania instytucjom kultury działającym na terenie Powiatu Gryfińskiego dotacji na organizację przedsięwzięć kulturalnych w roku 2010.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. ustalenia dotacji na rok 2010 dla Gminy Gryfino oraz Gminy Chojna na realizację powierzonego zadania publicznego w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej.
 8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania komisji stypendialnej do rozpatrywania wniosków w ramach realizacji "Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Gryfińskiego".
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s przyjęcia sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli za 2009 rok.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie z wolnej ręki na zadanie pn. "Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2009/2010 na terenie gmin: Mieszkowice, Moryń i Cedynia, Chojna, Banie i Widuchowa, Gryfino, Trzcińsko-Zdrój i Stare Czarnowo".
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia:
  1. trybu postępowania - przetarg nieograniczony,
  2. wartości szacunkowej,
  3. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  4. Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w 2010r. z podziałem na zadania: zadanie Nr I - gmina Stare Czarnowo, zadanie Nr II gmina Gryfino, zadanie Nr III- gminy: Banie i Widuchowa, zadanie Nr IV - gmina Chojna, zadanie Nr V - gmina Trzcińsko-Zdrój, zadanie Nr VI - gminy: Cedynia i Moryń oraz zadanie Nr VII - gmina Mieszkowice".
 12. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2010-02-04 14:36:42
data ostatniej aktualizacji: 2010-02-04 14:36:42

Strona odwiedzona 556 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.