Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

204 posiedzenie Zarządu Powiatu

2010-09-02, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 203/III/2010 z dnia 26 sierpnia 2010 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.: "Remont nawierzchni drogi powiatowej poprzez ułożenie masy bitumicznej oraz pojedyncze powierzchniowe utrwalenie grysami i emulsją asfaltową w miejscowości Stare Objezierze".
 5. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.: "Budowa chodnika zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej Nr 1386Z w miejscowości Piasek, Gmina Cedynia– II ETAP o powierzchni 1012 m2".
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyboru oferty i podpisania umowy na prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej nad inwestycją pn.: "Wymiana zewnętrznych sieci centralnego ogrzewania, cyrkulacji ciepłej wody użytkowej w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach".
 7. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zmiany w planie finansowym Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2010 r.
 8. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2010 r.
 9. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2010 r.
 10. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie w/s zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2010 r.
 11. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2010 r.
 12. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s wyrażenia zgody na utworzenie oddziału Liceum Uzupełniającego dla Dorosłych.
 13. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2010 rok oraz zmiany uchwały Nr 725/2010 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 11.02.2010 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2010 rok.
 14. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s upoważnienia Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie Pana Edwarda Piotrowskiego do składania oświadczeń woli związanych z prowadzeniem bieżącej działalności jednostki organizacyjnej powiatu.
 15. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s wyrażenia zgody na wynajęcie w budynku przy ul. 11 Listopada w Gryfinie na okres do 3 lat w trybie bezprzetargowym pomieszczeń z przeznaczeniem na bankomat oraz ustalenie wysokości stawki czynszu z tego tytułu.
 16. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2010-09-01 14:24:03
data ostatniej aktualizacji: 2010-09-01 14:24:03

Strona odwiedzona 562 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.