Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

7 posiedzenie Zarządu Powiatu

2011-01-13, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 6/IV/2010 z dnia 7 stycznia 2011 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Dostawa pieluchomajtek dla mieszkańców DPS w Nowym Czarnowie refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia".
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyrażenie zgody na podpisanie aneksu do umowy nr RI 33/2010 z dnia 15.11.2010 r. na zadanie: pn.: "Dostawa, montaż, podłączenie i uruchomienie agregatu prądotwórczego do zasilania Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Gryfinie".
 6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zatwierdzenia treści ogłoszenia dotyczącego konkursu o nadanie Certyfikatu obiektu przyjaznego osobom niepełnosprawnym.
 7. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia wysokości cen wywoławczych w IV przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego, położonych w obrębie ewidencyjnym 5 miasta Gryfino.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. wyrażenia zgody na podpisanie umowy z Gminą Cedynia w/s wspólnej realizacji robót drogowych na drodze powiatowej Nr 1386Z w m. Piasek, Gmina Cedynia.
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. wyrażenia zgody na podpisanie z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Gryfinie umowy na utrzymanie czystości ulic powiatowych na terenie miasta Gryfino.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie z wolnej ręki na "Utrzymanie czystości ulic powiatowych na terenie miasta Chojna w latach 2009-2011" oraz podpisanie umowy w tym zakresie.
 11. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zmiany Uchwały Nr XXVI/256/2009 Rady Powiatu w Gryfinie z dnia 14 stycznia 2009 r. w sprawie przystąpienia Powiatu Gryfińskiego do stowarzyszenia - Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich.
 12. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s oddelegowania radnych do prac w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
 13. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2011-01-12 14:00:05
data ostatniej aktualizacji: 2011-01-12 14:00:05

Strona odwiedzona 498 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.