Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

19 posiedzenie Zarządu Powiatu

2011-04-14, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 18/IV/2011 z dnia 7 kwietnia 2011 r.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia na 2011 rok planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat oraz specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane.
 5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s określenia zasad organizacji szkół ponadgimnazjalnych, szkół i placówek kształcenia specjalnego oraz poradni psychologiczno pedagogicznej w roku szkolnym 2011/2012.
 6. Wypracowanie propozycji współpracy z Powiatem Uckermark.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa dot. wniosku Gminy Gryfino w/s przekazania dotacji z budżetu Powiatu Gryfińskiego, z przeznaczeniem na docieplenie oraz zmianę kolorystyki budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gryfinie.
 8. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyrażenia zgody na przesunięcie terminu realizacji umowy "Wymiana zewnętrznej sieci c.o. cyrkulacji ciepłej wody użytkowej i zimnej w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach".
 9. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gryfino, w rejonie ul. Łużyckiej w Gryfinie.
 10. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s wyboru formy przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego.
 11. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia wysokości ceny wywoławczej w I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego.
 12. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s zmiany harmonogramu wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 13. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w/s zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 14. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w/s zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 15. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w/s zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 16. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie w/s dokonania zmian w harmonogramie transz wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 17. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zmiany harmonogramu wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 18. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 19. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2011-04-13 12:37:52
data ostatniej aktualizacji: 2011-04-13 12:37:52

Strona odwiedzona 445 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.