Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

41 posiedzenie Zarządu Powiatu

2011-09-22, godz.10:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 39/IV/2011 z dnia 15 września 2011 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dotyczący wniosku Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w sprawie wyrażenia zgody na nauczanie indywidualne w wymiarze po 16 godzin tygodniowo dla 3 uczniów klas II LO.
 5. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie wraz z opinią Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w sprawie wyrażenia zgody na zwolnienie nauczyciela języka angielskiego z opłat czynszu za wynajmowane mieszkanie znajdujące się w Internacie szkoły.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym umowy dzierżawy nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego, położonej w obrębie Daleszewo, gmina Gryfino, z przeznaczeniem na cele rolne.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dotyczący zajęcia stanowiska w sprawie wykonania windy dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach.
 8. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. "Termomodernizacja budynku warsztatów ZSP w Chojnie - docieplenie dachu i wymiana stolarki okiennej".
 9. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki na zadanie pn. "Roboty dodatkowe - zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń parteru w budynku Starostwa Powiatowego w Gryfinie przy ul. 11 Listopada 16d w Gryfinie".
 10. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie terminu wykonania inwestycji pn. "Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń parteru w budynkach Starostwa Powiatowego w Gryfinie przy ul. 11 Listopada 16d w Gryfinie".
 11. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie przesunięcia środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pomiędzy zadaniami.
 12. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 13. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w sprawie zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 14. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2011-09-21 13:14:25
data ostatniej aktualizacji: 2011-09-21 13:14:25

Strona odwiedzona 429 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.