Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

43 posiedzenie Zarządu Powiatu

2011-10-05, godz.07:30

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 42/IV/2011 z dnia 29 września 2011 r.
 4. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie wraz z opinią Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s wyrażenia zgody na wynajem sali gimnastycznej.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dotyczący:
  1. ustalenia wysokości nagrody Starosty Gryfińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2011 r.,
  2. rozpatrzenia wniosków o przyznanie nagrody Starosty Gryfińskiego dla nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Gryfiński,
  3. wytypowania dyrektorów jednostek oświatowych do nagrody Starosty Gryfińskiego.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w sprawie dofinansowania wyjazdu zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Kamikaze na Mistrzostwa Europy Karate.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia z Gminą Chojna w sprawie wspólnego wykonania zadania pn. "Poprawa bezpieczeństwa ruchu na ulicach Żółkiewskiego i Dworcowej w Chojnie, w rejonie szkoły oraz dworca autobusowego".
 8. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zatwierdzenia:
  1. trybu postępowania - przetarg nieograniczony
  2. wartości szacunkowej,
  3. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  4. Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do kwoty 5 000 000,00 zł".
 9. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania o cenę pn. "Dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla Starostwa Powiatowego w Gryfinie".
 10. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. "Sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie".
 11. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w sprawie zatwierdzenia protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. "Termomodernizacja budynku Szpitala Powiatowego przy ul. Niepodległości 39 w Gryfinie w zakresie docieplenia ścian, stropodachu i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej".
 12. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie dot. wniosku rodzica w sprawie umorzenia zaległości za pobyt dziecka w Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie.
 13. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w sprawie zmiany harmonogramu wydatków budżetowych jednostki na rok 2011.
 14. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w sprawie zmiany planu dochodów i wydatków budżetowych jednostki na rok 2011.
 15. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w sprawie zmiany planu wydatków budżetowych jednostki na rok 2011.
 16. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w sprawie zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na rok 2011.
 17. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w sprawie zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2011 r.
 18. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w sprawie zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 19. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w sprawie zmiany w planie finansowym jednostki na 2011 r.
 20. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zmiany budżetu powiatu na 2011 rok oraz zmiany uchwały Nr 29/2011 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 10.02.2011 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2011 rok.
 21. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2011-10-04 13:12:09
data ostatniej aktualizacji: 2011-10-04 13:12:09

Strona odwiedzona 522 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.