Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

62 posiedzenie Zarządu Powiatu

2012-02-02, godz.08:15

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 61/IV/2012 z dnia 26 stycznia 2012 r.
 4. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zmiany w planie wydatków, którego dysponentem jest Wydział "OŚ".
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu konieczności oraz kosztorysów na roboty zaniechane oraz dodatkowe. Udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki pn. "Roboty dodatkowe - Termomodernizacja budynku Szpitala Powiatowego przy ul. Niepodległości 39 w Gryfinie w zakresie docieplenia ścian, stropodachu i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej".
 6. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s zaopiniowania kandydatury Siostry Małgorzaty Kałdowskiej na Dyrektora DPS w Moryniu.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s ustalenia dotacji na 2012 rok dla Gminy Gryfino i Gminy Chojna na realizację powierzonego zadania publicznego w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej oraz dla Gminy Gryfino na realizację zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystki dot. wniosku Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Gryfinie w/s wyrażenia zgody na nauczanie indywidualne w wymiarze 10 godzin tygodniowo dla uczennicy kl. II Gimnazjum.
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystki dot. wniosku Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie o dofinansowanie pobytu uczniów ze szkoły hiszpańskiej w ramach realizacji programu wymiany młodzieży.
 10. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zatwierdzenia sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Gryfiński w 2011 r.
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s ogłoszenie aukcji na sprzedaż drewna z wycinką 92 szt. drzew rosnących w pasach drogowych dróg powiatowych Nr 1364Z Drzenin - Sobieradz, DP Nr 1366Z Chwarstnica-Bartkowo oraz Nr 1362Z Wełtyń - Gajki, położonych na terenie gminy Gryfino oraz powołanie komisji przetargowej do w/w postępowania.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s prawie zatwierdzenia:
  1. trybu postępowania - przetarg nieograniczony,
  2. wartości szacunkowej,
  3. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  4. Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu gryfińskiego, z podziałem na 3 zadania: zadanie I - gminy: Banie, Gryfino, Stare Czarnowo i Widuchowa, zadanie II - gminy: Cedynia, Mieszkowice i Moryń; zadanie III - gminy Chojna i Trzcińsko-Zdrój".
 13. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie w/s zmiany w planie wydatków budżetowych jednostki na 2012 r.
 14. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zmiany budżetu powiatu na 2012 r., zmiany planu finansowego Wydziału "ZD".
 15. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie - Wydziału "GN".
 16. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s zwiększenia planu dochodów powiatu oraz zmiany w palnie wydatków jednostki na 2012 r.
 17. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2012 rok.
 18. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2012-02-01 13:58:37
data ostatniej aktualizacji: 2012-02-01 13:58:37

Strona odwiedzona 424 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.