Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

74 posiedzenie Zarządu Powiatu

2012-04-12, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 73/IV/2012 z dnia 5 kwietnia 2012 r.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia wysokości ceny wywoławczej do III rokowań na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr działki 688, położonej w obrębie Banie 2, gmina Banie, stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s rozpatrzenia wniosku Prezesa Spółki Szpital Powiatowy w Gryfinie o wyrażenie zgody na poddzierżawę części działki nr 162/1, obręb Gryfino.
 6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s określenia zasad organizacji szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Gryfiński w roku szkolnym 2012/2013.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie wykonania remontu nawierzchni na drodze powiatowej Nr 1384Z Kłodowo-Trzcińsko-Zdrój-Warnice na odcinku w m. Żelechowo.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami oraz Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w/s wyrażenia zgody na zlecenia likwidacji dzikich wysypisk i usuwanie zanieczyszczeń z pasów drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Gryfińskiego.
 9. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w/s wyrażenia zgody na likwidację pojazdów stanowiących własność Powiatu Gryfińskiego.
 10. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie dot. podpisania porozumienia pomiędzy Powiatem Gryfińskim a Miastem Szczecin w sprawie określenia zasad pokrywania przez Powiat Gryfiński kosztów rehabilitacji uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie, niebędącego mieszkańcem Miasta Szczecin.
 11. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s zmiany w planie finansowym wydatków budżetowych jednostki na 2012 r.
 12. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2012 r.
 13. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2012 rok oraz zmiany uchwały Nr 185/2012 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 05.01.2012 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2012 rok.
 14. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s podpisania umowy na wykonanie dokumentacji zamiennej projektu odwodnienia boiska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie.
 15. Powołanie Zespołu do przygotowania wniosku na konkurs ogłoszony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 16. Powołanie Zespołu do spraw przejęcia dokumentacji i zadań od Agencji Nieruchomości Rolnych w zakresie wód stojących.
 17. Powołanie Zespołu do spraw przygotowania wniosku o dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
 18. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2012-04-11 13:49:55
data ostatniej aktualizacji: 2012-04-11 13:49:55

Strona odwiedzona 339 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.