Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

146 posiedzenie Zarządu Powiatu

2013-09-19, godz.08:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 145/IV/2013 z dnia 12 września 2013 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. informacji o stanie przygotowań szkół i placówek oświatowych do roku szkolnego 2013/2014.
 5. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół specjalnych mających swoją siedzibę na terenie powiatu gryfińskiego.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. wniosku Gryfińskiego Domu Kultury i Teatru Tańca EGO VU (VOGUE) o dofinansowanie 5 Festiwalu Małych Form Tanecznych Jesienna Scena Tańca.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. wniosku Gryfińskiego Domu Kultury o dofinansowanie projektu muzycznego Brzmienie Ósemki.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s przyznania nagrody pieniężnej strażnikowi miejskiemu za uratowanie osób na kąpielisku w Wełtyniu.
 9. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s udzielenia zgody na zwiększenie etatów dla nauczycieli wychowawców w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie.
 10. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s udzielenia zgody na przyjęcie do internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie uczniów szkół specjalnych oraz utworzenie grupy integracyjnej.
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyboru Wykonawcy na prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej nad inwestycją pn. "Dostosowanie budynku w Nowym Czarnowie na potrzeby edukacyjne".
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyboru Wykonawcy na "Remont chodnika przy budynku administracyjnym przy ul. Dworcowej 1 w Chojnie".
 13. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyboru Wykonawcy na "Modernizację kotłowni w budynku Domu Pomocy Społecznej w Moryniu".
 14. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.
 15. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s zwiększenia planu finansowego wydatków jednostki na rok 2013.
 16. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s dokonania zmian w harmonogramie realizacji wydatków jednostki na 2013 rok.
 17. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s dokonania zmian w planie finansowym wydatków jednostki na 2013 r. w związku z realizacją projektu "Młody przedsiębiorca" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.
 18. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2013 r., będących w dyspozycji Wydziału ZD.
 19. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2013 r., będących w dyspozycji Wydziału ZD.
 20. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2013 r., będących w dyspozycji Wydziału OŚ.
 21. Wniosek Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie w/s dokonania zmian w planie finansowym wydatków jednostki na 2013 r.
 22. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s dokonania zmian w planie finansowym wydatków jednostki na 2013 r.
 23. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s zmniejszenia planu finansowego wydatków projektu "Kreatywni i kompetentni" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na 2013 r.
 24. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s dokonania zmian w planie finansowym wydatków projektu "Kreatywni i kompetentni" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na 2013 r.
 25. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s dokonania zmian w harmonogramie realizacji wydatków jednostki na 2013 rok.
 26. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s dokonania zmian w harmonogramie realizacji wydatków jednostki na 2013 rok.
 27. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s określenia kierunków polityki budżetowej do opracowania budżetu Powiatu Gryfińskiego na 2014 rok.
 28. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2013 rok oraz zmiany uchwały nr 378/2013 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 10.01.2013 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2013 rok.
 29. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2013 rok.
 30. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2013-09-18 13:52:23
data ostatniej aktualizacji: 2013-09-18 13:52:23

Strona odwiedzona 356 razy
Inf. przygotowana przez: Magdalena Romankiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.