Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

182 posiedzenie Zarządu Powiatu

2014-06-05, godz.07:45

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 181/IV/2014 z dnia 29 maja 2014 r.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania komisji stypendialnej do rozpatrywania wniosków w ramach realizacji "Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Gryfińskiego".
 5. Wniosek Wicestarosty Gryfińskiego dot. wniosku Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku o dofinansowanie kosztów transportu sekcji teatralnej oraz jej promocji.
 6. Wniosek Wicestarosty Gryfińskiego w/s ufundowania koszulek okolicznościowych w związku z akcją społecznościową odbywającą się w ramach Ogólnopolskiego Programu "Profilaktyka a Ty".
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych dot. wniosku Stowarzyszenia "Pod Dębami" w Dębcach o wyrażenie zgody na nieodpłatną rozbiórkę wiaty stalowej znajdującej się na terenie Domu Pomocy Społecznej w Dębcach.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyboru Wykonawcy wyłonionego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. "Budowa szybu wraz z dostawą i montażem dźwigu osobowego w DPS w Dębcach".
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s wyrażenia zgody na zlecenie usługi prac archeologicznych i nadzoru archeologicznego na terenie Domu Pomocy Społecznej w Moryniu, w związku z prowadzeniem inwestycji pn. "Modernizacja kotłowni wraz z dostawą i montażem kolektorów słonecznych w Domu Pomocy Społecznej w Moryniu".
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarzadzania Drogami w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu nr 3 do umowy Nr 19/ZD/2013 zawartej z Zakładem Usług Technicznych KOMPLET INWEST ze Szczecina na opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi powiatowej Nr 1404Z Trzcińsko Zdrój - Białęgi na odcinku Trzcińsko - Zdrój - Gogolice o dł. 7 km.
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarzadzania Drogami w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu nr 3 do umowy Nr 2/ZD/2013 zawartej z Zakładem Usług Technicznych KOMPLET INWEST ze Szczecina na opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi powiatowej Nr 1356Z Gryfino - Linie.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarzadzania Drogami w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu nr 2 do umowy Nr 24/ZD/2013 zawartej z Zakładem Usług Technicznych KOMPLET INWEST ze Szczecina na opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi powiatowej Nr 1527Z ul. Kolejowa i ul. 9 Maja w Gryfinie.
 13. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie - Wydziału "ZD".
 14. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2014 rok oraz zmiany uchwały nr 571/2014 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 30.01.2014 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2014 rok.
 15. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2014-06-04 11:12:06
data ostatniej aktualizacji: 2014-06-04 11:12:06

Strona odwiedzona 389 razy
Inf. przygotowana przez: Magdalena Romankiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.