Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

IV Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
21.11.2010 - 21.11.2014

204 posiedzenie Zarządu Powiatu

2014-11-06, godz.07:50

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 203/IV/2014 z dnia 30 października 2014 r.
 4. Wniosek Głównego Specjalisty ds. Kontroli w/s przyjęcia protokołu z przeprowadzonej kontroli realizacji zleconego zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej "Prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku - Zdroju" oraz skierowanie wystąpienia pokontrolnego do Zarządu Stowarzyszenia "Dom z Sercem" w Trzcińsku - Zdroju.
 5. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s wyrażenia zgody na podpisanie z Gminą Banie oraz z Gminą Chojna umów na realizację programu pn. "Program wyrównywania różnic między regionami II".
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s wyrażenia zgody na użyczenie lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Dworcowej 1 w Chojnie na rzecz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s zajęcia stanowiska do projektu uchwały Rady Nadzorczej "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o.
 8. Wniosek Skarbnika Powiatu zawierający informację z okresowej kontroli prawidłowości w sporządzaniu sprawozdań przez jednostki organizacyjne Powiatu Gryfińskiego.
 9. Wniosek Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie w/s zmian w planie wydatków budżetowych jednostki na 2014 r.
 10. Wniosek Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie w/s zmian w planie dochodów i wydatków budżetowych jednostki na 2014 r.
 11. Wniosek Dyrektora Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie w/s zmian w planie wydatków budżetowych jednostki na 2014 r.
 12. Pismo Dyrektora Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie w/s wyrażenia zgody na wypłatę nagród z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.
 13. Wniosek Dyrektora Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie dot. przeprowadzenia regulacji wynagrodzeń pracownikom jednostki oraz zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2014 r.
 14. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s zwiększenia planu finansowego wydatków jednostki na 2014 r. oraz zwiększenia planu dochodów Powiatu Gryfińskiego w związku z realizacją projektu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Piramida kompetencji - II edycja".
 15. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2014 rok oraz zmiany uchwały nr 571/2014 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 30.01.2014 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2014 rok.
 16. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2014-11-05 13:36:44
data ostatniej aktualizacji: 2014-11-05 13:36:44

Strona odwiedzona 372 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.