Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

40 posiedzenie Zarządu Powiatu

2015-09-24, godz.08:30

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 39/V/2015 z dnia 17 września 2015 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zatwierdzenia wyboru i podpisania zlecenia na wykonanie robót związanych z poprawą odwodnienia drogi powiatowej Nr 1402Z Rosnowo - Gogolice - Chełm Górny w miejscowości Rosnowo, przy przystanku autobusowym.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na podpisanie zlecenia na wykonanie odcinka chodnika dla potrzeb przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ulicy Owocowej z ul. Łyżwiarską w Chojnie.
 6. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s wyrażenia opinii na temat pozbawienia kategorii drogi powiatowej i zaliczenia jej do kategorii drogi gminnej.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. wniosku Dyrektora Zespołu Szkół w Widuchowej w sprawie wsparcia finansowego Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu do umowy nr 9/EK/15 o wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą "Cienie zapomnianych kultur 2015" w Kołbaczu
 9. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wyrażenia zgody na podpisanie umowy na opracowanie strategii rozwoju turystyki dla Powiatu Gryfińskiego do roku 2020.
 10. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania kapituły konkursu "Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu".
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w sprawie akceptacji projektu uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników "Szpitala Powiatowego w Gryfinie" Spółka z o.o. oraz upoważnienia członka Zarządu Powiatu do reprezentowania i podejmowania uchwał na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników "Szpitala Powiatowego w Gryfinie" Spółka z o.o.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu do umowy nr 3/KM/2015 na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Gryfińskiego.
 13. Wniosek Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w/s wyrażenia zgody na likwidację pojazdów wymienionych w protokołach Komisji ds. dokonania oceny przydatności pojazdów nabytych przez Powiat Gryfiński na mocy orzeczeń sądowych o przepadku pojazdów na podstawie przepisów ustawy - Prawo o ruchu drogowym.
 14. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uchwalenia Regulaminu organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Gryfinie (druk nr 11/40).
 15. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie w/s zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2015 r.
 16. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały nr 22/2015 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 05 lutego 2015 r. w sprawie harmonogramu realizacji wydatków budżetu Powiatu Gryfińskiego na 2015 rok.
 17. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2015-09-23 10:44:38
data ostatniej aktualizacji: 2015-09-23 10:44:38

Strona odwiedzona 348 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.