Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

61 posiedzenie Zarządu Powiatu

2016-02-25, godz.09:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 60/V/2016 z dnia 18 lutego 2016 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. zajęcia stanowiska w sprawie wniosku Zarządu spółki "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. o rozłożenie na raty części czynszu dzierżawnego za nakłady, remonty, które nie zostały uznane do rozliczenia w roku 2015 r.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. wyrażenia zgody na zorganizowanie III przetargu oraz podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia wysokości ceny wywoławczej w III przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego, położonej w obrębie 3 miasta Gryfino.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Organizacji i Informacji w/s wyrażenia zgody na zmianę sposobu zagospodarowania zbędnych składników majątku ruchomego, użytkowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Daleszewie.
 7. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s wyrażenia zgody na likwidację składników majątku ruchomego, użytkowanych przez jednostkę.
 8. Wniosek Geodety Powiatowego w/s zawarcia umowy użyczenia dot. przekazania do używania drukarki kodów kreskowych oraz czytnika kodów kreskowych.
 9. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie dot. zatwierdzenia koncepcji projektu pt. Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi "Tacy Sami".
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia planu zamówień publicznych dot. postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Starostwie Powiatowym w Gryfinie na 2016 r.
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie wykonania pomiarów natężenia ruchu drogowego dla 12 skrzyżowań dróg powiatowych z istniejącymi liniami kolejowymi.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s dofinansowania eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
 13. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s dofinansowania wydania monografii zespołu Teatru Tańca EGO VU.
 14. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia pomocy finansowej Gminie Mieszkowice.
 15. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s zmiany planu finansowego wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2016 r. - Wydziału "EK".
 16. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego w/s przekazania środków finansowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z przeznaczeniem na dofinansowanie Wojewódzkich Obchodów Święta Policji w Gryfinie.
 17. Wniosek Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gryfinie w/s zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2016 r.
 18. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2016 rok oraz zmiany uchwały nr 167/2016 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 21 stycznia 2016 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 19. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały nr 172/2016 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 28 stycznia 2016 r. w sprawie harmonogramu realizacji wydatków budżetu Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 20. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały nr 167/2016 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 21 stycznia 2016 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 21. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2016-02-23 12:36:59
data ostatniej aktualizacji: 2016-02-23 12:36:59

Strona odwiedzona 319 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.