Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

63 posiedzenie Zarządu Powiatu

2016-03-10, godz.08:30

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 62/V/2016 z dnia 3 marca 2016 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. rozstrzygnięcia postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. "Remont cząstkowy grysami i emulsją asfaltową dróg powiatowych w 2016 roku, z podziałem na 3 zadania: zadanie I - gminy: Gryfino, Stare Czarnowo i Widuchowa, zadanie II - gminy: Banie, Chojna i Trzcińsko-Zdrój, zadanie III - gminy: Cedynia, Moryń i Mieszkowice".
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie wykonania remontów ubytków w jezdniach bitumicznych dróg powiatowych masą "na gorąco".
 6. Informacja Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie dot. sprawozdania rocznego Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie i w Gryfinie.
 7. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s wyrażenia zgody na likwidację składników majątku ruchomego, użytkowanych przez jednostkę.
 8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie zatwierdzenia koncepcji projektu pn. "Struggle Against Violent Extremism" i przystąpienia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie do partnerskiego projektu współfinansowanego z programu Erasmus+, działanie KA201 Partnerstwo Strategiczne w Edukacji Szkolnej.
 9. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s dofinansowania organizacji I Memoriału im. Marka Zielonki Turnieju Piłki Ręcznej Oldbojów o Puchar Starosty Gryfińskiego.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. wniosku Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w/s dofinansowania wydarzenia pn. ODRA Guide Tour.
 11. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia dotacji z przeznaczeniem na realizowane w 2016 roku prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na obszarze powiatu gryfińskiego.
 12. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zasad udzielania dotacji celowej ze środków finansowych Powiatu Gryfińskiego przeznaczonych na finansowanie ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
 13. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego w/s udzielenia dotacji celowej dla Oddziału Powiatowego WOPR w Gryfinie.
 14. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2016 r.
 15. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2016 rok oraz zmiany uchwały nr 167/2016 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 21 stycznia 2016 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 16. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2016-03-09 10:55:50
data ostatniej aktualizacji: 2016-03-09 10:55:50

Strona odwiedzona 167 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.