Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

67 posiedzenie Zarządu Powiatu

2016-04-07, godz.10:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 66/V/2016 z dnia 31 marca 2016 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. podpisania umowy w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Mieszkowice.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wsparcia finansowego Stowarzyszenia Amatorów Piłki Siatkowej "LIBERO".
 6. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s zatwierdzenia koncepcji projektu pn. "Aktywne postawy młodzieży - podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska - edycja 2016" oraz podpisanie wniosku aplikacyjnego w tym zakresie.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie usuwania zanieczyszczeń z pasów drogowych dróg powiatowych na terenie powiatu gryfińskiego.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie wykonania remontu nawierzchni drogi powiatowej Baniewice - Chojna na przepuście w m. Rurka, wraz z frezowaniem nawierzchni w miejscowości Grzybno.
 9. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia zaktualizowanych arkuszy planistycznych dot. postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Starostwie Powiatowym w Gryfinie na 2016 r.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s podpisania umowy na zorganizowanie akcji profilaktyczno - medycznej pod nazwą "Biała sobota" na terenie Powiatu Gryfińskiego.
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. ponownego rozpatrzenie wniosku Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie w sprawie rozwiązania umowy użyczenia pomieszczeń w budynku przy ul. Sprzymierzonych 9 w Gryfinie.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. rozpatrzenia wniosku najemcy pomieszczeń biurowych w Chojnie w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie umowy najmu i przeznaczenie do wynajmu przedmiotowego pomieszczenia na okres do 3 lat.
 13. Wniosek p.o. Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie w/s zmiany w planie wydatków budżetowych jednostki na 2016 r.
 14. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2016-04-05 14:45:51
data ostatniej aktualizacji: 2016-04-05 14:45:51

Strona odwiedzona 232 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.