Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

81 posiedzenie Zarządu Powiatu

2016-07-21, godz.09:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 80/V/2016 z dnia 14 lipca 2016 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie zastępcze wykonania prac związanych z wycinką krzaków.
 5. Wniosek Inspektora Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania umowy z Gminą Gryfino w/s przekazania dotacji celowej na realizację zadania pod nazwą "Przebudowa trasy tranzytowej w mieście Gryfino".
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. zatwierdzenia wyboru wykonawcy i podpisania umowy na modernizację odcinka drogi powiatowej nr 1361Z Daleszewo - Czepino o długości około 800mb.
 7. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia wyboru oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatu w SOSW w Chojnie - remont dachu".
 8. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia wyboru oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Przebudowa budynku przy ul. Dworcowej 1 w Chojnie w zakresie pomieszczeń parteru, III piętra oraz budowy windy dla niepełnosprawnych".
 9. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s rozpatrzenia ofert na prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej nad inwestycją pn. "Modernizacja sali gastronomicznej w ZSP Nr 2 w Gryfinie".
 10. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s rozpatrzenia ofert na prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej nad inwestycją pn. "Modernizacja sali gastronomicznej w ZSP Nr 2 w Gryfinie".
 11. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s rozpatrzenia wniosku Fundacji Rozwój i Edukacja z siedzibą w Myśliborzu o rozłożenie na raty należności pieniężnych.
 12. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. rozpatrzenia oferty Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Gądno na realizację zadania publicznego z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego.
 13. Wstępna informacja Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki o wynikach naboru do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017.
 14. Wstępna informacja Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki o wynikach egzaminu maturalnego przeprowadzonego w maju 2016 r.
 15. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie w/s zmiany w harmonogramie wydatków budżetowych jednostki na 2016 r.
 16. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały w sprawie harmonogramu realizacji wydatków budżetu Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 17. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2016-07-20 10:03:34
data ostatniej aktualizacji: 2016-07-20 10:03:34

Strona odwiedzona 234 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.