Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

88 posiedzenie Zarządu Powiatu

2016-09-14, godz.09:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 87/V/2016 z dnia 8 września 2016 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie remontu pobocza drogi powiatowej Drzenin-Chwarstnica, na odcinku Drzenin-Sobieradz.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. zatwierdzenia wyboru wykonawcy i podpisania umowy na modernizację odcinka drogi powiatowej Baniewice-Chojna w m. Grzybno o długości około 300 mb.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania porozumienia w/s partycypacji w kosztach utrzymania piaskownika znajdującego się na działce nr 1/21, obr. Moryń 3.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami dot. podpisania umów partnerskich z Gminą Gryfino, dotyczących realizacji zadań drogowych na drogach gminnych i powiatowych w 2017 roku, w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019".
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki dot. wniosku Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie w/s wyrażenia zgody na nauczanie indywidualne dla ucznia klasy III Szkoły Podstawowej.
 9. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s powołania komisji stypendialnej do rozpatrywania wniosków w ramach realizacji "Programu wspierania edukacji uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Gryfiński".
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wyrażenia zgody na podpisanie Aneksu do umowy o wsparcie realizacji zadania publicznego.
 11. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie w/s wyrażenia zgody na zawarcie umowy zlecenia z pracownikiem jednostki wojskowej w celu prowadzenia zajęć edukacyjnych z uczniami liceum o kierunku społeczno-wojskowym.
 12. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2016 r.
 13. Wniosek Skarbnika Powiatu dot. przedstawienia informacji w/s sporządzenia sprawozdań budżetowych oraz sprawozdań z operacji finansowych przez kierowników jednostek organizacyjnych powiatu i kierowników powiatowych jednostek budżetowych.
 14. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2016 rok oraz zmiany uchwały nr 167/2016 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 21 stycznia 2016 r. w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2016 rok.
 15. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2016-09-13 12:38:37
data ostatniej aktualizacji: 2016-09-13 12:38:37

Strona odwiedzona 248 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Marcin Konopnicki

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.