Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

132 posiedzenie Zarządu Powiatu

2017-07-20, godz.09:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 131/V/2017 z dnia 13 lipca 2017 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s wyrażenia zgody na podpisanie umowy dzierżawy pomieszczeń w Chojnie z przeznaczeniem na działalność leczniczą prowadzoną przez Spółkę "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o., na okres dłuższy niż 3 lata.
 5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s ustalenia stawki za m2 pomieszczeń dzierżawionych przez "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. w Chojnie, przy ul. Dworcowej 1.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego dot. wyrażenia zgody na podpisanie umowy z Wojewódzkim Komendantem Policji w Szczecinie w sprawie dofinansowania zakupu radiowozu oznakowanego dla Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.
 7. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie dot. zakupu lub przekazania jednostce samochodu osobowego lub samochodu typu bus do przewozu uczniów i nauczycieli.
 8. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s zakwalifikowania składników majątku ruchomego do kategorii majątku zużytego.
 9. Wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie w/s wyrażenia zgody na utworzenie większej liczby oddziałów klas pierwszych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie.
 10. Wniosek Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w/s wyrażenia zgody na dofinansowanie organizacji 5-lecia Zespołu Ludowego Macierzanka z Pacholąt.
 11. Wniosek Wicestarosty Gryfińskiego w/s zmiany planu finansowego Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2017 r. - Wydziału "ZD".
 12. Wniosek Wicestarosty Gryfińskiego w/s zatwierdzenia:
  1. trybu postępowania - przetarg nieograniczony,
  2. wartości szacunkowej,
  3. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  4. Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Przebudowa drogi powiatowej Nr 1361Z Daleszewo - Czepino w m. Żabnica z podziałem na dwa etapy".
 13. Wniosek Wicestarosty Gryfińskiego w/s zatwierdzenia:
  1. trybu postępowania - przetarg nieograniczony,
  2. wartości szacunkowej,
  3. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  4. Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Przebudowa przepustu na rzece Rurzyca w m. Rurka".
 14. Wniosek Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s rozpatrzenia ofert na prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej nad inwestycją pn. "Modernizacja instalacji wody p. poż. w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 91".
 15. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w/s wyrażenia zgody na przekazanie pojazdu marki Ford Focus do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie jako pomocy dydaktycznej wykorzystywanej na zajęciach praktycznych.
 16. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w sprawie zwiększenia planu finansowego wydatków jednostki na 2017 r.
 17. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2017 rok oraz zmiany uchwały w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2017 rok.
 18. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2017-07-18 12:47:51
data ostatniej aktualizacji: 2017-07-18 12:47:51

Strona odwiedzona 105 razy
Inf. przygotowana przez: Magdalena Romankiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.