Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

III Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
12.11.2006 - 12.11.2010

99 posiedzenie Zarządu Powiatu

2008-09-18, godz.13:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s uzgodnienia projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru obejmującego działkę nr 38/101 w obrębie ewidencyjnym nr 8 miasta Chojna.
 4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały Nr 816/2006 Zarządu Powiatu w Gryfinie z dnia 25 lipca 2006 r. w sprawie powołania likwidatora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryfinie.
 5. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania prowadzonego w trybie z wolnej ręki pn.: "Zmiana posadowienia budynku wraz z wymianą gruntu - roboty dodatkowe" oraz zawarcia umowy na roboty dodatkowe do umowy podstawowej na roboty budowlane RI-05/07 z dnia 16.04.2007 r. przy inwestycji pn.: "Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa zespołu budynków, zagospodarowanie terenów rekreacyjnych i sportowych, segregacja układu komunikacji kołowej i pieszej oraz odrestaurowanie murów obronnych w SOSW w Chojnie - I etap" - część II zamówienia.
 6. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania prowadzonego w trybie z wolnej ręki oraz wybór wykonawcy na zadanie pn.: "Wykonanie schodów wejściowych oraz zagospodarowanie części terenu - roboty dodatkowe" oraz zawarcia umowy na roboty dodatkowe do umowy podstawowej na roboty budowlane RI-05/07 z dnia 16.04.2007 r. przy inwestycji pn.: "Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa zespołu budynków, zagospodarowanie terenów rekreacyjnych i sportowych, segregacja układu komunikacji kołowej i pieszej oraz odrestaurowanie murów obronnych w SOSW w Chojnie - I etap" - część II zamówienia.
 7. Wniosek Zastępcy Naczelnika Wydziału Remontów, Inwestycji i Zamówień Publicznych w/s zatwierdzenia protokołu z postępowania prowadzonego w trybie z wolnej ręki oraz wybór wykonawcy na zadanie pn.: "Wymiana okna - roboty dodatkowe" oraz zawarcia umowy na roboty dodatkowe do umowy podstawowej na roboty budowlane RI-13/08 z dnia 30.07.2008 r. przy inwestycji pn.: "Termomodernizacja jednostki powiatowej ZSP Nr 2 w Chojnie -etap I ocieplenie przegród zewnętrznych w budynku internatu.
 8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia pełnomocnictwa projektantowi do reprezentowania Powiatu Gryfińskiego w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę inwestycji polegającej na remoncie pomieszczeń I piętra internatu ZSP w Chojnie z przeznaczeniem na pomieszczenia dla grupy usamodzielnienia dla wychowanków Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Chojnie i na mieszkania chronione dla usamodzielnionych wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych.
 9. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s udzielenia pełnomocnictwa projektantowi do reprezentowania Powiatu Gryfińskiego w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę inwestycji pn."Wymiana stolarki okiennej w Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsko Zdroju".
 10. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2008-09-17 14:25:35
data ostatniej aktualizacji: 2008-09-17 14:25:35

Strona odwiedzona 714 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Małyszko
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.