Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
  • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
  • Dzienniki ustaw
  • Monitor polski
  • Komunikacja w języku migowym
  • Rejestr Informacji o Środowisku
  • WebEWID Powiat Gryfiński
  • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
  • Budowlane_ABC
  • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
  • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Składy komisji

Komisja Rewizyjna

Komisja Rewizyjna
1 Hubert Andrych Przewodniczący Komisji Budżetu i Gospodarki Hubert Andrych
2 Jarosław Przygoda Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Jarosław Przygoda
3 Remigiusz Rzepczak Radny Remigiusz Rzepczak
4 Tomasz Mirakowski Radny Tomasz Mirakowski

Komisja Budżetu i Gospodarki

Komisja Budżetu i Gospodarki
1 Jerzy Zgoda Członek Zarządu Powiatu Jerzy Zgoda
2 Aleksandra Zielińska Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Gryfinie Aleksandra Zielińska
3 Hubert Andrych Przewodniczący Komisji Budżetu i Gospodarki Hubert Andrych
4 Wojciech Długoborski Radny Wojciech Długoborski
5 Tomasz Mirakowski Radny Tomasz Mirakowski

Komisja do Spraw Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych

Komisja do Spraw Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych
1 Jerzy Domaradzki Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Gryfinie Jerzy Domaradzki
2 Paweł Wróbel Przewodniczący Komisji do Spraw Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych Paweł Wróbel
3 Bartosz Biegus Radny Bartosz Biegus
4 Aleksandra Misiuna Radny Aleksandra Misiuna
5 Michał Kozakiewicz Radny Michał Kozakiewicz

Komisja Spraw Społecznych i Zdrowia

Komisja Spraw Społecznych i Zdrowia
1 Jerzy Miler Członek Zarządu Powiatu Jerzy Miler
2 Sławomir Terebecki Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia Sławomir Terebecki
3 Teresa Sadowska Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Teresa Sadowska
4 Joanna Kostrzewa Radny Joanna Kostrzewa
5 Zbigniew Szmaja Radny Zbigniew Szmaja

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1 Paweł Wróbel Przewodniczący Komisji do Spraw Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych Paweł Wróbel
2 Teresa Sadowska Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Teresa Sadowska
3 Bartosz Biegus Radny Bartosz Biegus
4 Remigiusz Rzepczak Radny Remigiusz Rzepczak
5 Aleksandra Misiuna Radny Aleksandra Misiuna
Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.