Strona główna biuletynu
Wyszukiwarka
Formularz wyszukiwania
Menu główne
 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca
 • Dzienniki ustaw
 • Monitor polski
 • Komunikacja w języku migowym
 • Rejestr Informacji o Środowisku
 • WebEWID Powiat Gryfiński
 • Portal Mapowy - dystrybucja danych o budynkach
 • Budowlane_ABC
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gryfinie
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie
 • Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Treść główna

Praca Rady i Zarządu

Porządki obrad

V Kadencja Odrodzonego Samorządu Powiatowego
16.11.2014 - 16.11.2018

144 posiedzenie Zarządu Powiatu

2017-10-19, godz.09:00

 1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 143/V/2017 z dnia 12 października 2017 r.
 4. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s wyrażenia zgody na zlecenie wykonania poprawy systemu odwonienia drogi powiatowej nr 1374Z Baniewice - Chojna w m. Rurka.
 5. Wniosek Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w/s wyrażenia zgody na zawieszenie działań zespołu powołanego do przeprowadzenia postępowania w celu usunięcia odpadów z samochodu ciężarowego znajdującego się parkingu strzeżonym w Gardnie.
 6. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. rozpatrzenia wniosku w sprawie przekazania części nieruchomości drogowej na rzecz osoby fizycznej.
 7. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w/s wyrażenie zgody na poddzierżawę firmie SONIDO Aparaty Słuchowe przez "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. pomieszczeń w budynku przy ul. Dworcowej 1 w Chojnie.
 8. Wniosek Naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego dot. rokowań w sprawie odszkodowań za przejęcie z mocy prawa na mienie Województwa Zachodniopomorskiego nieruchomości Powiatu Gryfińskiego.
 9. Wniosek p.o. Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie dot. przedstawienia opinii w sprawie zwiększenia liczby uczestników w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Gryfinie.
 10. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s wyrażenia zgody na zawarcie umowy na dostawę, instalację, serwis oraz najem i eksploatację maszyny kopiującej.
 11. Wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie w/s zmiany planu finansowego dochodów jednostki na 2017 r., planu wydatków Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2017 r. oraz podpisanie aneksu do umowy o zlecenie realizacji zadania publicznego pn. "Prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Moryniu".
 12. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zasad udzielania dotacji celowych Ochotniczym Strażom Pożarnym działającym na terenie powiatu gryfińskiego.
 13. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu wydatków budżetowych jednostki na 2017 r.
 14. Wniosek Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie w/s zwiększenia planu dochodów i wydatków budżetowych jednostki na 2017 r.
 15. Wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie w/s zmiany w planie finansowym jednostki na 2017 r.
 16. Wniosek Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie w/s zmiany w planie wydatków budżetowych jednostki na 2017 r.
 17. Wniosek Naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w/s zmiany planu finansowego Starostwa Powiatowego w Gryfinie na 2017 r. - Wydziału "ZD".
 18. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2017 rok oraz zmiany uchwały w sprawie wykonania uchwały budżetowej Powiatu Gryfińskiego na 2017 rok.
 19. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zmiany budżetu powiatu na 2017 rok.
 20. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu w Gryfinie w/s zmiany uchwały nr XXIV/161/2016 Rady Powiatu w Gryfinie z dnia 22 grudnia 2016 r. w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfińskiego na lata 2017-2039.
 21. Sprawy różne, informacje, wolne wnioski.

data opublikowania: 2017-10-18 11:23:49
data ostatniej aktualizacji: 2017-10-18 11:23:49

Strona odwiedzona 105 razy
Inf. przygotowana przez: Agnieszka Jackiewicz
Inf. wprowadzona przez: Wojciech Sztanga

Pobierz Adobe Reader z www.adobe.com

Pobierz Adobe Reader
Program jest niezbędny do przeglądania
niektórych treści zawartych w serwisie.